Tylko do końca tygodnia!

Nasze flagowe szkolenia 50% taniej!

Tylko do końca tygodnia!

Nasze flagowe szkolenia 50% taniej!

Agility w HR4 590zł  2 290zł za dwie osoby


Pakiet  Agility w HR + Efektywne spotkania + Motywowanie i automotywacja3990zł  2000zł za pakiet.  Skorzystać mogą nawet 3 różne osoby z Twojej firmy, w tym Ty!

Aby dostać nasze szkolenia Specjalnych cenach, wystarczy, że umówisz się z nami na rozmowę do końca tygodnia poprzez nasz link: https://calendly.com/gebaczyk/60min lub poprzez stronę poprzez link na dole strony.

Rozmowa nie zobowiązuje Waszej firmy do zakupu, ale pozwoli nam wybrać dla Was najlepsze możliwości uczestnictwa i poszukać możliwego finansowania.

Opinie o naszych szkoleniach

 • (…) Współpracujemy z firmą szkoleniową TAW Polska Sp. z o.o. w zakresie realizacji długofalowego programu szkoleniowego, który obejmuje między innymi kwestie dotyczące tematyki rozwoju kompetencji w obszarze “Komunikacja interpersonalna”. Z przekonaniem stwierdzamy, że firma TAW Polska jest godna polecenia jako solidny partner, gwarantujący najwyższą jakość usług szkoleniowych.

  Marta Wachowicz
  Specjalista ds. Rozwoju i Szkoleń
 • (…) Z firmą TAW Polska Sp. z o.o. współpracujemy od 2005 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z poziomu merytorycznego szkoleń, jak i ze sprawności organizacyjnej i rzetelności w przygotowaniu wszystkich projektów. Kontakt z pracownikami i trenerami firmy TAW jest zawsze przyjemnym zawodowym doświadczeniem.

  Anna Kuszell
  Dyrektor zarządzania personelem
 • (…) Współpracę z TAW Polska oceniamy bardzo wysoko. Szkolenia były dostosowane do potrzeb uczestników i całej organizacji, prowadzone przez trenerów o bardzo wysokich kompetencjach. Potwierdzeniem tego są bardzo dobre wyniki ankiet poszkoleniowych i wywiadów z uczestnikami. Firma wspiera nas także w planowaniu dalszych działań rozwojowych dla pracowników. Równie wysoko oceniamy stronę organizacyjną współpracy. Polecamy TAW Polska…

  Paweł Ostrowski
  Dyrektor ds. Personalnych i Administracji
 • (…) Współpracę z TAW Polska Sp. z o.o. oceniam bardzo dobrze. Zarówno kwestie organizacyjne jak i merytoryczne realizowane są na najwyższym poziomie. Polecam firmę TAW Polska Sp. z o.o. jako realizatora działań rozwojowych, zwłaszcza w firmach produkcyjnych.

  Tomasz Baranowski
  Kierownik ds. HR
Umówmy się na rozmowę
Specjalna oferta dla uczesników DEMO WEEK 2021

AGILITY W HR

Specjalna oferta DEMO WEEK 2021
2290 / 2 osoby

 • 6 modułów szkolenia
 • Sesje konsultingowe
 • Certyfikat udziału

Link do opisu szkolenia --> AGILITY W HR

Umów się na rozmowę do końa tygodnia i skorzystaj z lepszej ceny

Umów się na rozmowę

Pakiet Agility w HR + Efektywne spotkania + Motywowanie i automotywacja

Specjalna oferta DEMO WEEK 2021
2000

 • Skorzystać mogą nawet 3 różne osoby z Twojej firmy, w tym Ty!
 • 3 różne szkolenia

Agility w HR + Efektywne spotkania + Motywowanie i automotywacja

 

Umów się na rozmowę

Poznaj szczegóły  *pole wymagane

  Administratorem danych osobowych jest KnowHub sp. z.o.o ul. Robotnicza 50, 53-608 Wrocław. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będa przetwarzane w celu idzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.polityką prywatności